Методичний кабінет

Апгрейд у професії музичного керівника

Дата створення: 09:32 29.12.2020

Наскільки бідніше став би наш світ, якби втратив цю чудову своєрідну мову, яка допомагає людям зрозуміти один одного. Завдання музичних керівників – навчити дітей розуміти "цю прекрасну своєрідну мову", постійно розвиваючи музичний смак. Досягти цього можна тільки правильно організувавши музичне виховання дітей. Тож відповідно до плану роботи

Майстер – клас для вчителів зарубіжної літератури «Сервіс Classkick»

Дата створення: 15:52 28.12.2020

Сьогодення можна назвати ерою інформатики та телекомунікацій. Це ера спілкування, трансферу інформації та знань. Навчання і робота - сьогодні ці два слова стали синонімами: професійні знання та вміння старіють дуже швидко, тому необхідним є їх постійне вдосконалення.

Майданчик самоосвіти «Готуємось до сертифікації» відбувся в форматі ZOOM-конференції

Дата створення: 11:41 24.12.2020

З метою популяризації процедури сертифікації серед вчителів початкових класів району виступила учасниця сертифікації 2020 Бобик Тамара Василівна, вчителька початкових класів Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустської РДА. Тамара Василівна розповіла педагогам про свої враження від кожного етапу сертифікації. Поділилася новим досвідом проходження цього шляху.

Круглий стіл вчителів української мови та літератури

Дата створення: 13:55 22.12.2020

Нинішнє і прийдешнє покоління, що навчається, потребує в більшості тих педагогів, які можуть допомогти обрати шлях та обґрунтовано порадити, як себе реалізувати в житті. Тому й виникає необхідність специфікації педагогічної діяльності.

Педагогічна лабораторія вчителів української мови та літератури

Дата створення: 13:22 15.12.2020

Сучасний урок – це урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Його характеризує не навчання словом, а навчання справою. Лише вдала інтеграція сучасних педагогічних технологій інтерактивного, особистісно-орієнтованого, проєктного навчання на основі постійного розвитку критичного мислення учнів дасть змогу розвивати творчі здібності, а значить, і формувати самостійність оволодіння знаннями, творчу особистість учня.

Вчимо і навчаємось дистанційно

Дата створення: 15:52 03.12.2020

Дистанційне навчання стало викликом для більшості з нас як педагогів, і осягати самотужки всі тонкощі семінарів у Zoom не в кожного з нас є можливість і ресурси.

Світ пізнання таємниць природи

Дата створення: 13:42 02.12.2020

Нещодавно на базі районного методичного кабінету відділу освіти Хустської РДА відбувся семінар вихователів середніх та старших груп ЗДО на онлайн-платформі  Zoom.

Методична рада відділу освіти Хустської РДА

Дата створення: 14:37 18.11.2020

12 листопада 2020 року відбулося засідання ради методичного кабінету відділу освіти Хустської РДА. Одне із питань порядку денного - розгляд та схвалення методичних розробок учителів, які претендують на присвоєння педагогічних звань.

Творча майстерня, або як вчителі-філологи інновації опановували

Дата створення: 15:47 02.11.2020

Тисячі професій народжуються і вмирають. Але живуть і до цього часу найдавніші з них — хлібороб, будівельник, лікар, учитель. Та й серед цих вічних професій учительська посідає особливе місце: вона — початок усіх професій. Змінюються умови й засоби виховання, та незмінним залишається головне призначення вчителя — навчити людину бути Людиною. Саме таким принципом керуються і наші колеги, виховуючи кожне покоління учнів по-особливому.

Засідання фокус-групи вчителів 3-х класів НУШ

Дата створення: 15:50 25.10.2020

Вебінар "Оцінювання начальних досягнень учнів 3-х класів. Зміни до методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів" для фокус-групи вчителів 3-х класів НУШ пройшов 15 жовтня 2020 року в режимі zoom-конференції. Вчителі 3-х класів району черговий раз обговорили актуальні питання оцінювання по-новому, ведення класних журналів, створення компетентнісних діагностичних робіт.