Конкрси/Вакансії

ВАКАНСІЇ фахівців КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ

,,Інклюзивно-ресурсний центр №1 Хустської районної ради Закарпатської області”

На даний час наявні вакансії на педагогічні посади:

• тифлопедагога;
  • сурдопедагога;
  • практичного психолога;
  • корекційного педагога (олігофренопедагога);

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1.   Копія паспорта громадянина України.
  2.  Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі.
  3.  Копія (копії) документа (документів) про освіту.

Вимоги до учасників конкурсного відбору:

Вища освіта за фахом:

Дефектологія:

спеціалізація:,,вчитель-дефектолог (тифлопедагог)”;

,,вчитель-дефектолог (сурдопедагог)”;

,,вчитель-дефектолог (олігофренопедагог)”;

,,корекційний педагог”;

“вчитель-логопед”;

“Психологія”:

спеціалізація:

“практичний психолог”;

“Фізична реабілітація”:

спеціалізація:

“вчитель лікувальної фізичної культури”

Стаж роботи кожного з фахівців за фахом  не менше трьох років.

Оголошення на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Хустської районної ради Закарпатської області»

КУ "Інклюзивно-ресурсний центр №1 Хустської районної ради Закарпатської області" додатково оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ:

«практичного психолога», «вчителя-реабілітолога», «вчителя-логопеда»,  «вчителя-дефектолога»;

Вимоги до кандидатів:

- вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура).

-  стаж роботи три роки за фахом.

Документи на участь у конкурсному відборі приймаються протягом  15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Місце приймання документів на участь у конкурсному відборі за адресою: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, (каб. № 30) з 8.00 до 17.00 год. (обідня перерва – з 12.00 до 13.00 год.).

Номер телефону для довідок: (03142) 4-33-11.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі.

3. Мотиваційний лист.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією.

6. Згоду на збір та обробку персональних даних.

7. Лист ознайомлення із Законом України «Про очищення влади».

8. Копія військового квитка (для військовозобов'язаних).

Хустська районна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Хустської районної ради Закарпатської області»

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі.

3. Мотиваційний лист.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією.

6. Згоду на збір та обробку персональних даних.

7. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за встановленою формою.

8. Лист ознайомлення із Законом України «Про очищення влади».

9. Копія військового квитка (для військовозобов'язаних) та особова картка працівника (типової форми П2).

Додаткова інформація:

1.Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу.

2. Інформація щодо часу та місця проведення конкурсу надається за телефоном: 4-23-68.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється за адресою: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, в робочі дні: з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).