Звітування

Тиждень початкової школи.

Листопад-грудень традиційно багаті проведенням тижнів початкової школи у ЗЗСО району. Такий тиждень пройшов і в Ізянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустської РДА Закарпатської області.

Початківці провели низку відкритих уроків, виховних годин, інтелектуальних ігор. Всі заходи були так чи інакше пов'язані з зимовими святами: святом Миколая, Новим роком, Різдвом Христовим. Діти "боролися зі Злом - своїми добрими справами, хорошими знаннями допомагали силам Добра врятувати святкові подарунки".

Учні 2-А класу (вчителька Бабич Тетяна Михайлівна), рятуючи Зимові свята, проходили захоплюючий квест. Завершенням дійства і особливо приємним стало оздоблення цукровою глазур'ю пряників-миколайчиків для дорогої людини.

Третьокласники разом із своєю наставницею Сабов Надією Василівною провели захоплююче інтелектуальне шоу "Найрозумніший". Жваво, але по-доброму дружньо школярі змагалися у групах та індивідуально, показували свої знання з різних предметів та галузей життя, приймали швидкі неординарні рішення, домовлялися між собою, брали на себе відповідальність. Компетентне жюрі після підрахунку балів нагородили переможців та всіх учасників гри. Переконана, що після такого змагання учні неодмінно захочуть читати більше додаткових джерел, взнавати нові факти, цікавитися інформацією з різних сфер життя.

Щире, пронизане теплом зимових свят, заняття пройшло в 4-му класі (вчителька Щербан Тетяна Василівна). Діти ще раз пригадали, як важливо дарувати одне одному тепло, підтримку, добрі стосунки. Висловили свої побажання своїм друзям, рідним, гостям. Створили прекрасний подарунок "Іграшку-Миколайчика", щоб привітати своїх близьких.

"LEGO в освітньому просторі НУШ"

Хустський район сміливо і творчо впроваджує в освітній процес нову технологію навчання "Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO" в освітньому просторі Нової української школи. Проведені уроки та майстер-класи яскраво демонструють розвиваючий та компетентісний аспекти такого виду діяльності.

Вчитель початкових класів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Плиска Оксана Михайлівна постійно застосовує освітній потенціал даної гри в навчанні першокласників. На своєму відкритому міні-тренінгу вона постаралася показати вибірку вправ з цеглинками LEGO, які найбільш успішно формують уяву, увагу, мовлення дитини, розвивають інтелектуальні можливості, настандартне мислення, фантазію. Запрошені адміністрація, психолог, вчителі початкових класів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість не на словах, а на ділі побачити потенціал наборів LEGO. Як зазначили присутні на майстер-класі, заняття було надзвичайно цікавим та корисним, де в чому перевернуло уяву про навчальний процес.

"LEGO - це розвиток креативності, розвиток підходів до вирішення нестандартних ситуацій. LEGO - це гра протягом всього життя, адже це об'єднує дітей та дорослих. Цим варто займатися, адже це технології у всьому світі номер один".

Завантажити тут.

Тематичний тиждень "Зимова мозаїка"

Звіт стосовно батьківських внесків

Період

Отримано батьківських коштів (грн.)

Використано батьківських коштів ( грн.)

Призначення

1.

З 28.09.2017 р.

по 25.10.2017 р.

Харчування

учнів

Звіт стосовно батьківських внесків

Період

Отримано батьківських коштів (грн.)

Використано батьківських коштів ( грн.)

Призначення

2.