Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Звітування

Вітаємо!

переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

2018-2019 н. р.

№ з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові

Навчальний заклад, клас

Секція

Місце

Керівник секції

  1.  

Пука Дмитро

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Гідрологія

І

Симйон Мар’яна Іванівна

  1.  

Силимонка Дарина

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Кліматологія
та метеорологія

І

Симйон Мар’яна Іванівна

  1.  

Фанта Віталія

Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови, 11 кл.

Французька мова

І

Якоб Оксана Михайлівна

  1.  

Шимон Кароліна

Данилівський НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», 9 кл.

Етнологія

І

Шимон Віталія Іванівна

  1.  

Тарканій Анастасія

Рокосівська
ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Літературна творчість

І

Булак Людмила Михайлівна

  1.  

Драб Неля

Монастирецький НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», 11 кл.

Німецька мова

І

Драб Юрій Іванович

  1.  

Пука Олена

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Геологія і геохімія та метеорологія

ІІ

Симйон Мар’яна Іванівна

  1.  

Бринь Владислава

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

ІІ

Химинець Віталія Михайлівна

  1.  

Пука Владіміра

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Соціологія

ІІ

Дівинець Мар’яна Володимирівна

  1.  

Варваринець Роман

Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови, 10 кл.

Агрономія

ІІ

Сабадош Ольга

Олексіївна

11.

Карабиньош Наталія

Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови, 10 кл.

Біологія людини

ІІ

Сабадош Ольга Олексіївна

12.

Варваринець Валентина

Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови, 9 кл.

Лісознавство

ІІІ

Баняс Наталія Михайлівна

13.

Дівинець Неля

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Історичне краєзнавство

ІІІ

Химинець Віталія Михайлівна

14.

Бисага Владислава

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Філософія

ІІІ

Химинець Віталія Михайлівна

15.

Букович Василь

Велятинська
ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Правознавство

ІІІ

Дівинець Мар’яна Володимирівна

16.

Шимон Станіслав

Данилівський НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», 11 кл.

Всесвітня історія

ІІІ

Шимон Віталія Іванівна

17.

Меленич Дарина

Данилівський НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», 8 кл.

Історія України

ІІІ

Шимон Віталія Іванівна

18.

Шимон Ангеліна

Данилівський НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», 11 кл.

Медицина

ІІІ

Шимон Людмила Василівна

19.

Лучкей Наталія

Рокосівська
ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Екологія

ІІІ

Поган Марія Петрівна

20.

Барзул Юрій

Рокосівська
ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Ветеринарія
та зоотехнія

ІІІ

Поган Марія Петрівна

21.

Калинич Тетяна

Стеблівська
ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Українська мова

ІІІ

Величко Андріана Степанівна

22.

Драгуська Владислава

Нижньоселищенська
ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Журналістика

ІІІ

Величко Андріана Степанівна

23.

Пацкан Наталія

Копашнівська

ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Зарубіжна література

ІІІ

Кострець Світлана Петрівна

24.

Жирош Владислава

Ізянська

ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Психологія

ІІІ

Козир Марія Юріївна

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА бажає юним науковцям цікавих, плідних пошуків, високих досягнень у творчості
та
нових дослідженнях!

 

 

УКРАЇНА

ХУСТСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР

НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ХУСТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (03142) 4-42-87, e-mail: <hrcnttum@gmail.com> <hrcnttum@ukr.net>

 

 

 

У Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області продовжує роботу клуб «Ерудит», у якому планово проводяться інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хустського району.

З початку 2018-2019 н. р. у клубі «Ерудит» проведено 12 інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?». 13 листопада 2018 року відбулась чергова гра у секторі «В». За результатами гри переможцями та призерами стали:

 

І місце – команда «Реал» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда «220-V» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда «Фортуна 1» Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст..

 

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагороджені грамотами ХРЦНТТУМ Хустської РДА відповідного ступеня.

 

 

Директор

І. М. Станкович